מקצוענות וחדשנות

מקצוענות וחדשנות הן מילות המפתח שלנו

כחברה שמקצוענות היא בעבורה ערך יסוד, פיתחנו כלים ושיטות המאפשרים לנו ניהול ושליטה מלאים בכל שלבי הפרויקטים המצויים בתהליכי הקמה, ובעידן מתקדם, כמו זה בו אנו חיים היום, חרתנו על דגלנו לקדם חדשנות ולהוביל קדמה בפעילותנו בתחום הבנייה. המערך המקצועי מתעדכן באורח שוטף ומתמיד בכל החידושים הרלוונטיים לתחום עיסוקנו בעולם – הן בתחום הטכנולוגיה והן בתחום הציוד- ומשלב-מיישם אותם בשיטות העבודה ובאופני הביצוע. הידע, המיומנויות המקצועיות , והניסיון הרב שנצבר בשנות פעילותנו בענף, מאפשרים לנו למקסם את הפוטנציאל הטמון בפרויקטים; להציע פתרונות הנדסיים יצירתיים ייעודיים, ובכלל זה לפרויקטים מורכבים, תוך ייעול תהליכי הבנייה, עמידה בלוחות זמנים מאתגרים- ולא פעם גם קיצור של זמן הביצוע- וכמובן הבטחת טיב הביצוע באמצעות בקרת איכות קפדנית בכל שלב של הפרויקט.

בין השיטות והאמצעים החדשניים-מתקדמים המשמשים אותנו בפעילות הבנייה:

  • מערכת CEMENTO, המבוססת על ממשק דיגיטלי יסודי ואמין. הפלטפורמה מאפשרת דיגיטציה מלאה של כל תהליכי העבודה באתרים, ובכלל זה זמינות מידע רלוונטי לעובדים בשטח, כולל תכניות, שינויי דיירים, הזמנות ובחירות פרטניות של הדייר. המתודולוגיה הינה חלק בלתי נפרד מסטנדרט בקרת האיכות שלנו, ומותאמת לדרישות הפרויקטים השונים בהתאם לצורך. ככזו היא מאפשרת בקרה ופיקוח תוך שקיפות ומעקב מלאים אחר התקדמות הפרויקט, כמו גם ממשק דיגיטלי מול הדיירים עד קבלת טופס המסירה.
  • פלטפורמת BIM 360, המשולבת בשיטת העבודה שלנו כבר משלב התמחור. במסגרת זו אנו מייצרים מודל REVIT על מנת להבטיח מידע מדויק הממחיש את התוצר הסופי. המודל משמש אותנו לחישוב כמויות, שתכליתו למנוע התנגשויות בין יועצים, וכן לבחינת אפשרויות ו/או הצעות לשינויי תכנון והיתכנותם.